KONTAKT

najparochne
tel: 0907133333
info@najparochne.sk

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

internetový vyhľadávač 32% inzercia 23% od známeho 23% iné 22%

OBĽÚBENÉ PAROCHNE

vaša cena 119 EUR
vaša cena 119 EUR
vaša cena 119 EUR

NOVINKY

vaša cena 89 EUR
vaša cena 89 EUR
vaša cena 89 EUR

Starostlivosť o parochne

parochne starostlivosť o ne 

Som predajca parochní už 10 rokov a preto mám pre vás pár rád a odporúčaní k správnej starostlivosti:

1.)  Češte touto špeciálnou kefou z našej ponuky, je výborná.

Kefa bola špeciálne vyvinutá na česanie parochní, má spostupnené krátke hroty, veľmi mäkké, čím ideálne prečeše a prerozdelí vlasy parochni. Zdá sa vám, že je podobná ako tá, čo máte doma? Určite nie, aj keď možno vyzerá podobne. Je skutočne mäkká, nie ako na bežné vlasy. Nevyťahuje, neprevlieka vlasy do opaku, lebo nezasahuje do špeciálneho strojového šitia. Takže hrebeň nech vás ani nenapadne! Každý, čo ju na predajni vyskúša, bez nej neodíde.

2.) A aby ste skutočne predĺžili životnosť vašej obľúbenej parochne odložte si ju správne a to na stojan z našej ponuky.

Pomáha vám udržať požadovaný tvar. Parochňa je počas celej noci odložená vzdušne a vetrá sa. Neodporúčam polystyrénové hlavy, nie je to vôbec vzdušné. 

3.) Každý deň po použití parochne jemne nastriekajte konce kondicionérom, dvojnásobne platí pri dlhých modeloch, tu je špeciálny kondicionér

4.) Parochne sa perú podľa potreby, najlepšie čo najmenej, ide najmä o prevoňanie. Nakoľko ide o veľmi kvalitné syntetické vlákno, ktoré má iné zloženie ako klasický vlas, preto aj zloženie šampónu má iné zloženie ako pri bežnom šampóne. Používa sa veľmi malé množstvo šampónu, preto vám vydrží aj celý rok.

Návod na pranie:

Prať odporúčame v tomto špeciálnom šampóne, ktorý zakúpite v našom eshope/priamo na predajni. Parochňu alebo príčesok zľahka plákajte vo vlažnej vode. Po preplákaní ju vystriekajte čistou vodou, vytraste z nej nadbytočnú vodu a zaveste na stojan. V mokrom stave parochňu nečešte!

U parochní a príčeskov dochádza k prirodzenému odpadu a vyčesávaniu vlasov, čo nie je výrobnou vadou. 

Parochne sú zo syntetického materiálu, preto sa nemôžu farbiť, lakovať, fénovať ani kulmovať, či inak tepelne upravovať.

Životnosť vašej obľúbenej parochne závisí od spôsobu, akým budete k nej pristupovať. Verím, že Vám moje rady pomohli.

YWUxM