najparochne


Úvod »PODĽA ŠTÝLU»Vytláčané vlny

PODĽA ŠTÝLU / Vytláčané vlny

Vytláčané vlny

Tridsiate roky priniesli nielen do módy, ale aj do životného a iného štýlu veľmi veľa nového. Dá sa povedať, že toto obdobie bolo pre módu nenahraditeľné, pretože čo vzniklo v 30. rokoch, sa nikdy nepoprelo, naopak- každá žena tento štýl miluje, pretože práve v tomto časovom období sa móda rozvinula na ženskú, veľmi elegantnú a takpovediac večnú. Vysoké pásy na úzkych sukniach, vlnky a lokne vo vlasoch, dokonalé líčenie a všetky originálne nápady fantastickej módnej návrhárky Coco Chanel sa rozvinuli práve tu.

Typickou filmovou predstaviteľkou toho obdobia bola Marlene Dietrich. Ženy sa v tridsiatych rokoch obliekali do predĺžených hladkých a jednoduchých šiat, len na spodku boli volány. Nosili sa veľké kožušiny cez plecia, čierne pančuchy a vysoké topánky. Celkový obraz dotvárali veľké štýlové cigary. Úprava tváre bola len veľmi jemná, maximálne zvýraznené boli iba ústa, trochu aj oči a obočie.

Trendom tohto obdobia sú ale hlavne vytláčané vlasy – hore hladké, vytláčané na bokoch a na čele. V tomto štýle sme pre vás priniesli do ponuky parochne, ktoré danú dobu vystihujú.

Vitajte v tridsiatych rokoch.


EUR
EUR
 

vaša cena 79 EUR

novinka


 

vaša cena 79 EUR

novinka

N2Q2MT