20% zľava na prvý nákup po zaregistrovaní na www.eliqa.sk, nepremeškajte!!!

 

 

Odporúčanie k starostlivosti o parochne:

Milé zákazníčky a zákazníci, rozhodla som sa k vám prihovoriť touto formou. V prvom rade sa vám chcem poďakovať, že ste si vybrali naše produkty. Oceníte naše dlhoročné skúsenosti s predajom parochní na Slovensku. Na predajni sa zákazníci dozvedia o dôležitosti dodržiavania niekoľkých skvelých rád získaných dlhoročnými skúsenosťami a rozhodla som, že sa tu s vami o ne poradím.

1. rada: parochňu perte iba v špeciálnom šampóne, odporúčam:

Šampón z našej aktuálnej ponuky, parochňu perte podľa návodu

2. parochňu, prosím češte iba špeciálnou kefou, je to nesmierne dôležité

Kefu nájdete tiež v našej ponuke

3. odkladanie parochne, prosím nepodceňujte

odporúčam stojan na parochne, ktorý formuje parochňu - drží tvar, je vzdušný,parochňa "oddychuje" vetrá sa, po praní schne na ňom (nepoužívajte polystyrénové hlavy! parochňa nedých)

Toto je základ, čo by ste mali mať. A ak ste onkologický pacient, nezabudnite si porzieť aj našu ponuku turbanov.

S láskou Eva

 

Úvod »PODĽA ŠTÝLU»Vytláčané vlny

PODĽA ŠTÝLU / Vytláčané vlny

Vytláčané vlny

Tridsiate roky priniesli nielen do módy, ale aj do životného a iného štýlu veľmi veľa nového. Dá sa povedať, že toto obdobie bolo pre módu nenahraditeľné, pretože čo vzniklo v 30. rokoch, sa nikdy nepoprelo, naopak- každá žena tento štýl miluje, pretože práve v tomto časovom období sa móda rozvinula na ženskú, veľmi elegantnú a takpovediac večnú. Vysoké pásy na úzkych sukniach, vlnky a lokne vo vlasoch, dokonalé líčenie a všetky originálne nápady fantastickej módnej návrhárky Coco Chanel sa rozvinuli práve tu.

Typickou filmovou predstaviteľkou toho obdobia bola Marlene Dietrich. Ženy sa v tridsiatych rokoch obliekali do predĺžených hladkých a jednoduchých šiat, len na spodku boli volány. Nosili sa veľké kožušiny cez plecia, čierne pančuchy a vysoké topánky. Celkový obraz dotvárali veľké štýlové cigary. Úprava tváre bola len veľmi jemná, maximálne zvýraznené boli iba ústa, trochu aj oči a obočie.

Trendom tohto obdobia sú ale hlavne vytláčané vlasy – hore hladké, vytláčané na bokoch a na čele. V tomto štýle sme pre vás priniesli do ponuky parochne, ktoré danú dobu vystihujú.

Vitajte v tridsiatych rokoch.


ZDhlZ