20% zľava na prvý nákup po zaregistrovaní na www.eliqa.sk, nepremeškajte!!!

 

 

Odporúčanie k starostlivosti o parochne:

Milé zákazníčky a zákazníci, rozhodla som sa k vám prihovoriť touto formou. V prvom rade sa vám chcem poďakovať, že ste si vybrali naše produkty. Oceníte naše dlhoročné skúsenosti s predajom parochní na Slovensku. Na predajni sa zákazníci dozvedia o dôležitosti dodržiavania niekoľkých skvelých rád získaných dlhoročnými skúsenosťami a rozhodla som, že sa tu s vami o ne poradím.

1. rada: parochňu perte iba v špeciálnom šampóne, odporúčam:

Šampón z našej aktuálnej ponuky, parochňu perte podľa návodu

2. parochňu, prosím češte iba špeciálnou kefou, je to nesmierne dôležité

Kefu nájdete tiež v našej ponuke

3. odkladanie parochne, prosím nepodceňujte

odporúčam stojan na parochne, ktorý formuje parochňu - drží tvar, je vzdušný,parochňa "oddychuje" vetrá sa, po praní schne na ňom (nepoužívajte polystyrénové hlavy! parochňa nedých)

Toto je základ, čo by ste mali mať. A ak ste onkologický pacient, nezabudnite si porzieť aj našu ponuku turbanov.

S láskou Eva

 

Výmena parochni
Vážené zákazníčky/zákazníci,

ak Vám zakúpený tovar nesedí alebo ste mali inú predstavu o odtieni, strihu, či dĺžke parochni, je možné ho vymeniť v zákonnej lehote 14 pracovných dní od doručenia parochni úplne zadarmo*.

 


 

Zásielku zašlite na našu adresu:

Eva Luptáková

Skliarovo 334

962 12  Detva

 


 

spolu s vyplneným Odstúpením od zmluvy, kde uvediete číslo produktu, za ktorý chcete tovar vymeniť. Ak vznikne rozdiel v cene, bude dorovnaný.

Výmena tovaru bude realizovaná cca do 72 hodín od dodania na našu adresu v prípade skladového tovaru. Alebo v lehote max.60 dní, ak daný tovar nie je na sklade. Najčastešia doba dodania od 2-15 dní, doba je informačná.

Ďakujeme za Váš nákup v najväčšom internetovom obchode parochní na Slovensku.

 

*Výmena tovaru je 1x bezplatná, teda znášame náklady na poštovné vo výške 4€. Každá ďalšia opakovaná výmena tovaru je štandardne účtovaná sumou poštovného 4€.

YWRhN